درباره ما

بازرگانی فراهانی
پیشرو در ترانزیت بین المللی کالا

 
 

ترانزیت کالا


آنچه نیاز امروز شرکتهای تولیدی و تجاری ، و همچنین مسافرین و دانشجویان و مهاجرین عزیز ماست، ارتباط با شبکه ی گسترده ی ترانزیت کالاهای تجاری و غیر تجاریست تا از این طریق بتوانند کالای مورد نظر خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به بهترین نحو به مقاصد مورد نظر خود در اقصی نقاط جهان برسانند.


با خاطری آسوده ارسال بار خود را بما بسپارید. ما بصورت شبانه روز در خدمت شما هستیم.

اخذ مجوزات گمرکی


بازرگانی فراهانی شما را در اخذ مجوز های قانونی گمرکی و گواهینامه های قرنطینه یاری میدهد. نگران ترخیص یا ارسال کالای خود نباشید. ما تمامی تشریفات گمرکی را برای شما انجام میدهیم. ما خود را موظف میدانیم که خاطر شما را در تمامی مراحل ارسال یا ترخیص آسوده و مطمئن نگه داریم.

مدیریت بازرگانی فراهانی


مدیریت شرکت بازرگانی فراهانی جناب آقای جواد فراهانی، همراه با تیمی مجرب در امر بسته‌بندی، امور گمرکی و بازرگانی و ارسال هوایی و دریایی کالای شما، این شرکت را موظف به ارائه بهترنین خدمات ارسال بار بین‌المللی با استانداردهای جهانی میداند.

اعتماد و رضایت شما ، بالاترین هدف شرکت و بزرگترین رسالت ماست.

 

سیستم پیگیری بارنامه ها


ما شما را یاری میدهیم تا کلیه ی مراحل ارسال بار خود را مد نظر قرار داده و از مراحل مختلف ارسال بار خود بصورت هوایی و زمین تا مقصد ، پیوسته آگاه باشید. امروزه ارسال محموله های هوایی کاملا مکانیزه بوده و میتوان از طریق سیستمهای آنلاین در شرکتهای معتبر ترانزیت کالا که ما با آنها قرارداد داریم ، پیوسته مراحل حمل بار از مبدا تا مقصد را مد نظر قرار داد.

 
هواپیمایی امارات
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی لوفت هانزا
 

تعهدهای ما

بازرگانی فراهانی متعهد است که کالای شما را از لحظه ی تحویل با بهترین بسته بندی مخصوص کالای شما پذیرش کرده و به بهترین نحو در کوتاهترین زمان و با بهترین ایرلاینهای ترانزیت کننده ی کالا با بهترین قیمت ها ارسال نماید و مدافع تمامی حقوق شما در این مسیر باشد.